Trening Personalny w Pruszczu Gdańskim

Lambert Lipnicki

Trener Personalny

W swojej pracy opieram się na potwierdzonych badaniach naukowych w połączeniu z wieloletnią praktyką i doświadczeniem.
Stawiając na najwyższą jakość obsługi klienta, przy czym mając dużo dystansu do masowego rynku Fitness który atakuje nas z każdej strony.

Trener personalny z szkoleniami z zakresu CrossTraining level 1 i 2, TRX, Kettlebell, Clubbell/Mace, zdrowy kręgosłup, pillates oraz treningu funkcjonalnego. Absolwent AWFiS Gdańsk z specjalizacjami „Odnowa biologiczna” oraz „Dietetyka w sporcie”.
Poprzez 11 lat ciężkich treningów w hokejowym klubie GKS Stoczniowiec Gdańsk całkowicie uzależniłem się od sportu, po zakończeniu mojej kariery z hokejem nie było innej opcji niż kontynuowanie mojej sportowej przygody. Obecnie prowadzę podopiecznych poprzez programowanie planów treningowych, żywieniowych jak i kontrolę wykonywanych ćwiczeń. Prowadzę także szkolenia dla przyszłych trenerów z ramienia Akademii Szkolenia Trenerów AST jak i osób chcących w sposób znaczy zwiększyć swoją wiedzę związaną z treningiem czy odżywianiem, ale niekoniecznie chcących pracować jako trener.

Jako trener pracuje już od 10 lat, przez ten czas miałem przyjemność pracować w takich miejscach jak Londyn, Sydney no i oczywiście Trójmieście : ) Od 4 lat pracuje też jako wykładowca/szkoleniowiec.

Jestem profesjonalny i cierpliwy – konsekwentnie dążę do wyznaczonych celów. W pracy ze swoimi podopiecznymi staram się jak najskuteczniej przekazać swoją wiedzę opartą na naukowych faktach i doświadczeniu. Niesamowicie jest dla mnie ważne, żeby każdy odnalazł radość w aktywności fizycznej i osiągnął zamierzone cele.

Kontakt

605 939 731

trener.lambert@outlook.com

Grunwaldzka 69A, Pruszcz Gdański

NIP: 9571024524

Numer konta bankowego do przelewów: 93 1140 2004 0000 3802 8266 1147