1. Napisz do mnie

Możesz to zrobić w następujące sposoby. Adres e-mail trener.lambert@outlook.com. Na platformie Instagram "trener.lambert". Komunikatory WhatsApp i Signal na numer telefonu 605 939 731 lub zwykły SMS.

2. Wywiad

Kiedy się ze mną skontaktujesz i wyrazisz chęć współpracy wyślę Tobie wywiad treningowo - żywieniowy. Będą w nim podstawowe informacje które pomogą mi w dobraniu optymalnej dla Ciebie drogi. Kiedy wywiad będzie uzupełniony można mi go odesłać.

3. Pierwsze spotkanie

Po zapoznaniu się z uzupełnionym wywiadem umówimy się na pierwsze spotkanie. Będzie ono trwało około 30 minut i omówimy na nim wywiad, przeprowadzimy testy oceny funkcjonalnej i jak ustalimy dalsze szczegóły współpracy.

4. Zaczynamy

Po przeprowadzonych testach, omówionym wywiadzie i ustalonym zakresie współpracy zabieram się za przygotowanie planu. Teraz zostaje już tylko umówić się na drugie spotkanie gdzie odbędzie się już pełnoprawny trening.

Najczęściej zadawane pytania

Na samym początku trzeba uzupełnić wywiad treningowo – żywieniowy (online). Następnie umawiamy się na spotkanie na którym przeprowadzę testy funkcjonalne jak i ustalimy szczegóły współpracy. Takie spotkanie trwa około 30 minut i jest darmowe.

W klubie Profit Gym, Grunwaldzka 69A Pruszcz Gdański. 

STRONA INTERNETOWA

Tak, trening personalny jest usługą dodatkową i trzeba mieć wykupiony karnet lub posiadać kartę Multisport / OK System.

Strój sportowy na przebranie i obuwie na zmianę (najlepiej na płaskiej podeszwie np. trampki). Dodatkowo warto zabrać ręcznik i coś do picia.

Na treningi umawiamy się z tygodnia na tydzień. Przez tydzień zbieram życzenia odnośnie terminów i w piątek/sobotę wysyłam propozycje terminów spotkań.

Jeżeli poinformujesz mnie o tym przynajmniej 12h przed planowanym spotkaniem to nic się nie dzieje. W innym wypadku traktuje nieobecność jako odbyty trening.

Zdecydowanie najszybszą formą będzie komunikator Signal, WhatsApp, iMessage, Instagram, zwykły SMS lub Mail. Dzwonić też oczywiście można aczkolwiek w trakcie prowadzenia treningów nie odbieram.

Wykonać przelew na numer konta: 93 1140 2004 0000 3802 8266 1147. W tytule wpisując usługę i miesiąc, np. „Treningi personalne sierpień”.

Kontakt

605 939 731

trener.lambert@outlook.com

Grunwaldzka 69A, Pruszcz Gdański

NIP: 9571024524